Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Butterfly

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Гладка накладка Butterfly Tenergy 05FX БУ Че, 2.1
У стані на 3. Розмір 150х153 ..
12.00Eur
Довгі шипи Butterfly Feint Long Ill БУ Че 0.5
В дуже хорошому стані. 150х158 ..
20.00Eur
Клей Butterfly Free Chack, 100 ml
..
10.00Eur
Клей Butterfly Free Chack, 5 ml
..
0.80Eur
Короткі шипи Butterfly Impartial XS БУ Кр 2.1
Стан відмінний. Розмір 149х154   ..
30.00Eur
Кросівки Butterfly UTOP-3
Зроблені в Китаї. Але якість і дизайн - відмінні. ..
29.00Eur
Кросівки Butterfly UTTP-1
Якісні кросівки відомої фірми, але виготовлені в Китаї. ..
29.00Eur
Базовано на 1 відгуках.
Кросівки Butterfly WIN-6
Виготовлені в Китаї ..
29.00Eur
Кросівки Butterfly WTS-2
Досить непоганий Китай ..
29.00Eur
Основа Butterfly LIN Gaoyuan ALC БУ
Стан відмінний. ..
130.00Eur
Торцева стрічка Butterfly 12 мм * 45 см
..
0.50Eur
Торцева стрічка Butterfly Dignics 12 мм * 45 см
..
0.50Eur
Торцева стрічка Tenergy 12 мм * 45 см
..
0.50Eur
Футболка BUTTERFLY синя, синтетика
Зроблено в Киттаї. Але якість дуже хороша. ..
16.00Eur

Фірма - виробник інвентарю для настільного тенісу Butterfly взагалі реклами не потребує . Її знає весь тенісний світ - від учнів ДЮСШ , які грають її м'ячами і основами, до професійних спортсменів першої світової десятки (Тімо Болл) , які з успіхом використовують найвідоміші і розкручені тензори серії Tenergy . Але є і дуже великий мінус. Відчувши дуже великий попит на свою продукцію, фірма дуже вже "перебрала міру" з цінами, що багатьох любителів тенісу змушує шукати більш дешевих виробників.

Трохи історії. В грудні 1950 року японець Янаї Хікасукі Тамас заснував компанію, назвавши її за своїм імені - Tamasu. Він напевно не здогадувався, що це стане народженням компанії зі світовим ім'ям. Ім'я та репутацію компанії зробили стабільність, якість продукції та постійний пошук нових рішень. Тамас активно шукав можливості поліпшити якісні та ігрові показники за допомогою нових матеріалів і технологій. «Кожен гравець унікальний. У кожного є своя сила і слабкість. Пропонуючи індивідуальний підхід до вибору матеріалу , я хотів допомогти спортсменам з самого початку розвивати свою індивідуальність» , - розповідає він про філософію своєї компанії.

Переломним стали 1960, а також - 1962 роки, коли були представлені дві накладки фірми: ALLROUND D 13 і TEMPEST D 13. Але ще більший успіх принесла накладка SRIVER, випущена в далекому 1967 році, але до цих пір - одна з найпопулярніших в світі. А в 2000 році модель BRYCE зробила популярним нове покоління накладок. Ця накладка виграла вже більше 30 світових чемпіонських титулів, але продовжує поліпшуватися і донині. Новітній продукт компанії Butterfly називається spring sponge - «пружна губка» , і її секрет укладений в унікальних властивостях губки , яка вперше була представлена ​​в 2008 в серії гуми Tenergy.

У 1973 році в німецькому місті Моерс була заснована європейська гілка японської компанії Tamasu Butterfly Europe. Дочірня компанія підтримує ринок продажу в Європі, а також розробляє власні колекції, у тому числі устаткування і столи, які продаються по всьому світу. З 1983 року у компанії є свій тренувальний і дослідницький центр у Токіо, де висококваліфіковані фахівці працюють зі спортсменами та тренерами світового класу для того, щоб розвивати нові технології виробництва накладок і основ.

Протягом багатьох років продукція Butterfly використовують більше половини учасників світових чемпіонатів та Олімпійських Ігор. Два найбільш яскравих і популярних європейських тенісисти Тімо Болл і Майкл Мейз підписали довгострокові контракти з компанією Butterfly. Багато європейських тренерів допомагають шукати нові таланти для компанії.

А прагнення японців повернутися в топ світового рейтингу вилилося в націленість компанії на молодих гравців. Серед них - найбільш багатообіцяючі спортсмени Мізутані, Кішікава і Такатіва. Крім молоді, Butterfly має контракти з досвідченими майстрами настільного тенісу, серед яких Зоран Пріморак, Вернер Шлагер, Крістоф Лего, Чжан Йінін і Тамара Борос. Основи і накладки, безумовно, основні продукти компанії Butterfly. Але компанія пропонує також форму, аксесуари, столи та багато іншого. Все - надзвичайно високої якості. Головний принцип роботи компанії: «якість і сервіс насамперед». Хоча звичайно, що ця якість має свою дуже високу ціну для споживача.