Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Довгі шипи Sauer Tröger Hellfire X

Довгі шипи Sauer Tröger Hellfire X
Виробник Sauer Tröger
Модель: Hellfire X
Наявність: 1
Ціна 28.00Eur 24.00Eur

Наявні опції


* Колір накладки та губка:

Кількість:  
   - АБО -   

Відео

Увійдіть у нову галактику гри довгими шипами!
ІННОВАЦІЇ ТА МАЙБУТНЄ:
Після того, як "Hellfire" стало однією з провідних накладок у світі довгих шипів, Hellfire X тепер збирається увійти в новий просторий вимір. Тестовий етап, який тривав загалом 3 роки, був неймовірно тривалим та інтенсивним. Однак із самого початку була лише одна мета: найкращі довгі шипи в найближчому майбутньому. Hellfire X був розроблений разом із висококваліфікованими гравцями під керівництвом Себастьяна Зауера. Це дозволило створити накладку найвищої якості, спеціально підігнану до побажань гравців. Hellfire X передає унікальне відчуття, яке точно адаптовано до пластикової кульки. Ідеальний баланс швидкості, контролю, руйнівного ефекту та надання обертання - це серце довгих шипів. Ідеальне поєднання індивідуальних ігрових характеристик дозволяє грати на новому рівні. Відкрийте для себе надприродні сили Hellfire X!
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Шипи Hellfire-X мають високе співвідношення сторін і розташовані на великій відстані. Це гарантує максимально можливий простір для викривлення головок шипів. Шийки шипів гладкі, головки злегка загрубілі. М'ячі, що приймаються на столі, сильно обертаються, тому опонент змушений скидати 2-й або 3-й м'яч. Ширші головки шипів із злегка шорсткою поверхнею є відмінною рисою Hellfire-X. Якщо сильно вдарити по м'ячу, суперник зіткнеться з великими проблемами. При легкому натисканні головки шипів виглядають досить твердими. Однак при більш високому тиску вони зникають і викликають більш гладке, м’яке відчуття. Це особливо важливо під час перенаправлення удару на жорсткі атакуючі м’ячі. Ця особливість Hellfire-X є абсолютною гарантією успіху. У атакуючій грі досить короткого натискання на м'яч, щоб створити потужну атаку. Це дає вам варіанти дій, які противнику важко прорахувати.
ПОРАДА СЕБАСТЬЯНА:
Версія OX (без губки) за своїми ігровими характеристиками істотно відрізняється від варіантів з губкою. Ваша гра за столом досягне вищого рівня.
 
Швидкість: 42
Контроль: 95
Руйнівний ефект: 105
Твердість губки: середня
Система гри: DEF + / ALL
За оцінками гравців:
Швидкість 5.1
Обертання 4.9
Контроль 8.2
Обман 8.5
Реверс 8.9
Вага 3,3 Середня
Якість 10,0 Завжди однакова
Довговічність 5.0 Середня

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре