Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

В. В. Кушнір "Настільний теніс"

Про автора.

Кушнір Василь Васильович, народився 15 серпня 1983 року в місті Рогатині Івано-Франківської області.

У 1989 році пішов у перший клас ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 м. Рогатин. У 1996 році виконав розряд кандидата в майстри спорту, будучи неодноразовим чемпіоном області серед кадетів та юніорів і призером всеукраїнських та міжнародних змагань. Закінчивши школу з відзнакою у 2000 році, вступив у Тернопільський педагогічний університет на факультет філології, відділення "Українська мова та література". Не закінчивши навчання, наступного року вступив в Івано-Франківський національний університет нафти і газу на факультет управління та інформаційної діяльності за спеціальністю документознавець-менеджер інформаційних систем. На третьому курсі навчання вступив в Івано-Франківський коледж фізичного виховання, а згодом в Прикарпатський університет ім. В. Стефаника за тією ж спеціальністю.

У 2004 році виконав розряд майстра спорту з настільного тенісу. За час навчання в ІФНТУНГ був в складі збірної команди університету, котра подолала етап першої ліги клубного чемпіонату України та перейшла до вищої ліги у 2002 році. У 2004 році став срібним призером клубного чемпіонату України вища ліга в складі команди національного технічного університету.

У 2006 році прийнятий на посаду викладача кафедри фізичного виховання та спорту. Того ж року відповідальний за чоловічу збірну команду університету з настільного тенісу, котра три сезони поспіль ставала призером клубного чемпіонату регіональної ліги та змогла перейти до вищої ліги у 2009 році.

За час роботи викладача кафедри фізичного виховання та спорту підготував три майстри спорту з настільного тенісу (Рибак М., Гордій А., Сапа А.). Чоловіча збірна команда університету виборола срібну та бронзові медалі на студентських іграх в 2012 місті Харкові.

Розробив програму для студентів спеціалізації настільний теніс, методичні рекомендації "Фізична підготовка студентів спеціалізації настільний теніс" та "Історія розвитку настільного тенісу в світі", є автором ряду наукових статей та аспірантом денної форми навчання національного університету ім. В. Стефаника за напрямком "фізична культура, фізичне виховання різних груп населення".

З 2009 року працює на посаді тренера-викладача за сумісництвом в Обласній дитячо-юнацькій спортивній школі. За період роботи присвоєно вищу тренерську категорію (2012р.) та призначений старшим тренером з настільного тенісу чоловічої збірної області.

Книга публікується з дозволу автора

Частина 1. Вступ